23 ינואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

כרמיאלי - להתחבר כל פעם מחדש!

Share

משהו משתנה באוויר, העולם מתפתח, המדינה מתפתחת וכך גם העיר שלנו- כרמיאל.                   
אנחנו רוצים יותר!  כאנשים ,כהורים, כעובדים, כצרכנים, כבעלי עסק וכן גם כתושבים אנו דורשים יותר מהעיר בה אנו חיים.

לכאורה בירת הגליל, יש בה הכול- אוויר צח, פארקים יפים, ככרות מטופחות, אזורי תעשיה, מרכזי קניות, מרפאות, מיון ,חוגים, מתנסים, תרבות, בתי ספר, מכללה, פאבים, מסעדות, חוגים, בתי אבות, חדרי כושר,  בריכה ועוד... אבל... משהו עדיין חסר... מעבר ליופי, ול- "15 דקות" של תהילה בפסטיבל המחולות אנחנו רוצים להרגיש שאנחנו חיים בעיר קטנה עם נשמה גדולה.

נראה שאנחנו מתרפקים בגעגועים לכרמיאל של פעם שהוקמה בשנת 1964 כאשר וותיקי כרמיאל מספרים על העיר ותחושת השייכות לישוב הקטן בגליל שהוכרז כעיר בשנת 1986‏.

כרמיאל גדלה!  ב-1972 היו כ-3800 תושבים, כיום בשנת 2013 העיר מונה כ- 52,000 תושבים . סביבה דינמית כזאת מחייבת חדשנות יצירתית, מחשבתית ומערכתית.  
               
מחפשים ערך- לכולנו יש מכנה משותף כולנו כרמיאלים ולכן הפורטל יקדם כל אחד ואחת מאתנו למקום שמאחד בין נשמה לעסקים, טכנולוגיה לטבע, משפחות צעירות חדשות למשפחות ותיקות. הבנו שצריך לעשות משהו שיאחד, יגדיל, יצור אווירה של ביחד, שכרמיאלים ידברו באותה שפה, יקנו ,יטיילו, יצרו ,ישאפו, יבלו, ישנו ויעשו כל דבר שיכול לעשות את החיים בעיר הזאת לטובים יותר, מעניינים יותר וקלים יותר. שנהיה גאים בכך שאנחנו כרמיאלים.

אז איך הפורטל הגדול בצפון "כרמיאלי" יעשה זאת? במשך חודשיים ישבו וחשבו מיטב המוחות איך לבנות אתר שיענה על כל הצרכים שלנו כתושבי כרמיאל והסביבה.                                
עסקים, קהילה, חיפוש עבודה, ילדודס, חדשות, קופונים, תרבות, יד שנייה , טיולים, חוגים, לימודים ,נדל"ן, הכרויות ,ספורט, אומנות, כלכלה והתנדבות הם רק חלק קטן מרשימת הנושאים שירכיבו את הפורטל. למעשה כל כרמיאלי  בכל גיל  ימצא את מקומו ואת תחומי עניינו בפורטל.

 

"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו"

ביחד נעשה זאת , כרמיאלי-   להתחבר כל פעם מחדש.

הוסף תגובה