14 דצמבר 2018,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

הבלוג של אורי אבירם

התמונה של אורי אבירם

האם טלאי צהוב שונה מדגל פלסטין?

ו', 02/01/2015 - 10:12 -- אורי אבירם

אחרי הפריימריז בליכוד ואחרי שסילבן שלום בכלל נבחר ולא הועף לכל הרוחות לאחר שהשתמש בטלאי הצהוב  שהנאצים שתמשמשו כזיהוי ליהודים כישראלי ונבחר ציבור בהנהגת הליכוד, יכול אני שואל את עצמי מה ולמה הכעס שלנו על הנפת דגל פלסטין באצטדיון דוחה בסכנין ?
להשתמש בטלאי הצהוב של הנאצים כן וזה לא ? השתגענו באמת או השנאה מעוורת ?
התעוררו כבר הרי אין גרוע מהנצים והוא הכלום הזה השתמש  בטלאי הצהוב ואנחנו שותקים ? הלו יש חוק ברור נגד השימוש בעניין .

התמונה של אורי אבירם

סערה בהיכל התרבות בכרמיאל

א', 28/12/2014 - 09:31 -- אורי אבירם

שוב שלום .
בימים האחרונים ואולי בלי קשר לסערת השוד בישראל לא ביתנו ואולי ממש במקרה התעורר לה סערה גם בהיכל התרבות בכרמיאל כאשר בזמנו הביאו את גברת קמחי במטרה למזער את החובות ואולי לנקות קצת ............... ולפתע הגברת הועפה והתמנה להיכל התרבות מנכ"ל חדש . איש שלומה של סגנית ראש העיר

התמונה של אורי אבירם

המשטרע בכרמיאל

ב', 15/09/2014 - 10:55 -- אורי אבירם

שבוע טוב כרמיאלים אדישים או ...........?
מצטער להציק לנו שוב על המשטרע בכרמיאל וכנראה  שבכלל אבל ? העם יש דבר כזה בכלל ? כי היא לא מורגשת , לא בתנועה ולא בהפרט הסדר ולא בכלל .
בתנועה , בשבוע שעבר שוב נפגע נער בדרך לבית ספר כשהלך וחצה את הכביש במעבר חציה  שהוא גם לדעתי אחד המקומות הפחות בטוחים והיותר אלימים מלבד לומדי הנהיגה , שעובר להם מיד עם קבלת הרשיון .
בעניין הסדר המשטרע לא נראית בעיר בכלל להוציע כשהם הולכים לקניות ברכבי ה4 על 4 שלהם ואז גם הם מתנהגים  כמו כולם .
ודוגמאנוספת היא הירי המסוכן מנשקים בכפרים .

התמונה של אורי אבירם

מפקד התחנה היוצא והמצולם עם ראשי העיר ולמה בעצם?

ו', 05/09/2014 - 09:26 -- אורי אבירם

בוא נדבר קצת על משטרת כרמיאל ומפקד התחנה היוצא והמצולם עם ראשי העיר ולמה בעצם ? מה המשטרה המהוללת של כרמיאל עשתה או עושה ?  דואגת להשתוללות בכבישים ופגיעה בהולכי רגל ? או במהירות של חברות ההסעות שההתנהגות הבריונית שלהם בכבישים היא בלתי נסבלת ? או לחילופין הנוער המשוטת בלילות קצת שיכור ומצריד נערות שכנראה פוחדות להתלונן ? או אכיפת חוק הרעש והצפירות בעיר .

התמונה של אורי אבירם

מה חדש בה, במערכת החינוך?

ב', 01/09/2014 - 08:40 -- אורי אבירם

מחר נפתחת שנת הלימודים החדשה  שבעצם מה חדש בה בכלל ? אולי הספרים  באיזו קומבינה של משהו שמוריד קופון אחרת מה ?
ובכרמיאל ???????. מה חדש בה ? במערכת החינוך ? העיקר שהם מצטלמים ותם אלה שלא עושים כלום , ולמה להם בעצם ? הרי הם עובדים על חוזים אישיים ומשכורת עתק שלא דומה למציאות העשייה שלהם וחלקם זכו במשרות שלהם לאחר  תפסו כמה אנשים בביצים  ו..................

התמונה של אורי אבירם

המונודרמה- נחמה

ד', 20/08/2014 - 14:03 -- אורי אבירם

המונודרמה-נחמה
סיפורה של אישה שאיבדה את הנחמה,את עצמה בתוך מערכת יחסים סבוכה של אלימות ושליטה בשיתוף עם הקהל עוברת נחמה את תחנות חייה שהפכו אותה לאישה כנועה ומוכה
  המחזה חודר לתוך נימי המעמד הנשי בחברה ובודק את הערכים על פיהם נמדדת אישה בימינו ובתוך משפחה.
יוצר המחזה ובמאי:
שם: אורי אבירם
פלאפון: 0542249922
שחקנית : לירן אביטל לוי
מילות השיר והלחנה לירון אביטל
מוסיקה : הראל לוי וערן כרמלי .

התמונה של אורי אבירם

קצת על האין כדורגל בכרמיאל

ה', 14/08/2014 - 12:18 -- אורי אבירם

כאוהב כדורגל  וכתושב כרמיאל היתי מבקש לכתוב קצת על האין כדורגל בכרמיאל המונה כבר יותר מ50 אלף תושבים ( להבדיל מסכנין . קריית שמונה ואולי אפילו עכו ) שלהן קבוצה בליגת העל ולנו בכרמיאל עם לומר את האמת אין קבוצה . יש אולי משהו שנקרה כרמיאל צפת שאין לה קשר לעיר וזו הקבוצה הבוגרת ומה עם הנוער והילדים? שגם בקבוצות האלו אין ממש .ואין לאן לשאוף מלבד כמובן על מחוץ לעיר כמו שחקנים רן רול יובל שבתאי גטוליב בנחרת בצעירה ליעד ואחרים .

התמונה של אורי אבירם

הרמה התרבותית בעיר שואפת לאפס

א', 10/08/2014 - 08:27 -- אורי אבירם

ככרמיאלי שמתפרנס מחוץ לעיר מזה שנים ובאמת שטוב לי ברמה האישית כואב לי שבעיר הרמה התרבותית שואפת לאפס אני יודע שאני מכעיס הרבה מאוד אנשים בעיר בפרט את ראשיה אבל כשאני משווה אותה רק למקומות או ישובים אחרים עם תירות כמו מעלות והמאגר או הרדיו או בנתיבות ובאר שבע עם התאטרון  או סכנין עכו וקרית שמונה והכדורגל אני שואל למה לא כאן בעיר בת ה-50 לא ? למה למשל מקומות ציבורים כמו מבנה  היכל התרבות ומה שהיה פעם הדיינר או המסעדה הסינית הפך למועדון לעולי רוסיה ? ומדוע לא לסינימטק או תאטרון פרנג' או מקום שיתן מענה ליוצרים ?

התמונה של אורי אבירם

המלחמה האמיתית בעיצומה

ד', 06/08/2014 - 13:05 -- אורי אבירם

אז אפשר כבר להגיד זהו נגמר ? ממש לא כי המלחמה האמיתית בעיצומה . המלחמה החברתית  על החינוך לסובלנות הבנת וקבלת האחר באשר הוא  חיזוק סדר היום החברתי כלכלי בישראל ללא שום הבדל ולמי שלא טוב מוזמן ללכת ומהר. וביחד עם זאת לחזק כול ישראלי באשר הוא ישראלי למלא את כל חוקי המדינה כולל שרות ב.צ.ה.ל על פי חוק .יהודים ולא יהודים .זכרו כי יש מקום לכולם בצבא כמו השרות פיקוד העורף . ואו המשטרה בחינוך ועוד . לחפש את המשותף ויש .

התמונה של אורי אבירם

דרמה במקום להסתובב ברחוב

ב', 04/08/2014 - 08:33 -- אורי אבירם

בימים כאלו ובכלל , כשבכרמיאל מברים על עיר ללא אלימות , ובזמן שאני רואה נערים ונערות בלילות , מסתובבים קצת שתויים וקצת מהמרים וקצם מסתובבים ברחובות משועממים הצעתי בזמנו להפעיל  ... תאטרון ושילוב פסיכודרמה  מצלמה  (דרמה] לנוער בסיכון

עמודים

Subscribe to RSS - הבלוג של אורי אבירם
randomness